Suspenzory

U každého kontaktního sportu je důležité myslet i na bezpečnost intimních partií. Suspenzory poskytují potřebnou ochranu nejen během zápasů, ale i při tréninku se soupeřem.

Suspenzor patří k základnímu ochrannému vybavení pro širokou škálu bojových sportů a nejen pro ně. Poskytuje potřebnou ochranu během profesionálních zápasů i při tréninku se soupeřem.

Suspenzory se nosí buď na prádlo nebo především v případě kompresních šortek místo něj. Kompresní šortky s kapsou na suspenzor poskytují maximální pohodlí a komfort a jejich nespornou výhodou je snadné nošení. Nabízíme kompresní šortky se suspenzorem od značky Shock Doctor.

#ShowMore#

Dále doporučujeme suspenzory od značky Venum s třívrstvým nebo dvouvrstvým korpusem. V korpusu jsou ventilační otvory a kolem něj navíc gumový gel pro větší pohodlí. Korpus je dostupný pouze v jedné velikosti, velikost suspenzoru se liší dle obvodu pasu.

Správná péče o váš suspenzor nejen prodloží jeho životnost, ale také předejte nepříjemnému zápachu. Textilní část suspenzoru lze po vyjmutí plastové části prát v pračce na nižší teploty, maximálně na 30°C. Plastovou část suspenzoru pak umyjte mýdlem pod tekoucí vodou a osušte. 

Suspenzor Competitor Silver VENUM VENUM-1063-M
Suspenzor Challenger VENUM VENUM-1062-L
2 položek celkem
Zpět do obchodu