Pokud jste se registrovali na našem starém e-shopu, použijte pro první přihlášení funkci Zapomenuté heslo.

Suspenzory

U každého kontaktního sportu je důležité myslet i na bezpečnost intimních partií. Suspenzory poskytují potřebnou ochranu nejen během zápasů, ale i při tréninku se soupeřem.

Suspenzor patří k základnímu ochrannému vybavení pro širokou škálu bojových sportů a nejen pro ně. Poskytuje potřebnou ochranu během profesionálních zápasů i při tréninku se soupeřem.

Suspenzory se nosí buď na prádlo nebo především v případě kompresních šortek místo něj. Kompresní šortky s kapsou na suspenzor poskytují maximální pohodlí a komfort a jejich nespornou výhodou je snadné nošení. Nabízíme kompresní šortky se suspenzorem od značky Shock Doctor.

#ShowMore#

Dále doporučujeme suspenzory od značky Venum s třívrstvým nebo dvouvrstvým korpusem. V korpusu jsou ventilační otvory a kolem něj navíc gumový gel pro větší pohodlí. Korpus je dostupný pouze v jedné velikosti, velikost suspenzoru se liší dle obvodu pasu.

Správná péče o váš suspenzor nejen prodloží jeho životnost, ale také předejte nepříjemnému zápachu. Textilní část suspenzoru lze po vyjmutí plastové části prát v pračce na nižší teploty, maximálně na 30°C. Plastovou část suspenzoru pak umyjte mýdlem pod tekoucí vodou a osušte. 

2 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení