Masážní přípravky

V této kategorii nabízíme masážní přípravky. Naleznete zde analgetické thajské masti, tygří mast nebo thajské olejíčky na zahřátí před tréninkem.

Thajská mast

Thajská mast je vysoce účinná analgetická mast. Rychle působí na otoky, modřiny, bolesti svalů a kloubů nebo naraženiny. Je vhodná i u bolestí zad. Aplikuje se na postižená místa a postupně se vtírá jemným masírováním. Výrobek je určen pouze k zevnímu použití.

#ShowMore#

Thajská analgetická mast je nepostradatelnou pomůckou pro každého sportovce, ale i pro běžné užití v domácnosti. Účinkuje velmi rychle a blahodárně působí na postižená místa.

Thajský olej

Thajský olej je vhodný na prohřátí svalů před výkonem. ​Naneste olej na určená místa a jemně se vmasírujte. Výrobek je určen pouze k zevnímu použití.

Tygří mast

Tygří mast je unikátní český výrobek, který vychází z tradičních látek užívaných po staletí k zmírnění příznaků při potížích svalů, šlach a kloubů. Je na bázi bylinných přírodních olejů a podpůrných látek, které zlepšují vstřebatelnost a stav kůže. Masáž tygří mastí je účinným, ověřeným prostředkem pro tišení bolestivých projevů svalů, šlach a kloubů. Tygří mast můžete použít i pro zahřátí a prokrvení svalů před tréninkem. Při masáži dochází k úlevě za působení účinných látek známých pro své analgetické a protizánětlivé účinky. Tygří mast navozuje příjemné aromaterapeutické pocity již při samotné aplikaci, které přetrvávají po dlouhou dobu.

5 položek celkem
Zpět do obchodu