REALIZACE GYMU NA KLÍČ

 

Jelikož jsme přední český dovozce kvalitních tatami podlah a fitness podlah, včetně nástěnných žíněnek, nabízíme i kompletní realizaci komerčního, ale i domácího gymu.

 

Gym, tělocvičnu, fitness centrum, jakkoliv tomu chcete říkat, realizujeme primárně pro vyznavače bojových sportů a tréninků s vlastní vahou, ale není nám cizí ani kombinace s klasickým fitness centrem vybaveným stroji.

 

Celou realizaci stavíme tzv. od podlahy, tj. podle typu sportu a zátěže začínáme s 2-4 cm širokými tatami či fitness podlahou a zeď pokrýváme odolnými wall pady. V realizaci počítáme i s umístěním boxérského či mma ringu, použití provazů či pletiva, potažmo jen dílců z pletiva pro nácvik boje na něm.

 

V rámci tréninkových pomůcek nabízíme bohatou paletu boxovacích pytlů, závěsných či volně stojících, zápasnické panáky a na zeď umístitelné úderové aparáty. Vše od naší léty a nespočty úderů prověřené značky Musashi, ale samozřejmostí je i individuální přání zákazníka.

 

Pro trénink se závažím můžeme gym vybavit kettlebelly, činkami, to včetně stojanů, medicimbally i slambally.

 

Dále nabízíme i komplexní crossfitové klece, závěsné systémy, posilovací lana a další zařízení pro komplexní trénink.

 

Máme za sebou už desítky realizací gymů v komerčním či soukromém využití, jednou z těch posledních z roku 2023 je realizace v NewPark Gymu Brno, který je podepsáno pod úspěchy největších českých hvězd bojových sportů v čele s naší jedničkou - Jiřím "BJP" Procházkou.

 

Pokud máte zájem o realizaci gymu s námi, kontaktujte nás na: obchod@fightsport.cz nebo telefonu 731 590 013.

 13

2

3

 

4

5

6 

7

8

9

10

11

12

14

15

16

17

18

 

Zpět do obchodu