od do

V této kategorii nabízíme žíněnky tatami vhodné do tělocvičny nebo i do dětského pokojíčku a zátěžovou fitness podlahu.

z 12 položek

Sportovní podlahy

Tatami

Tatami je ideální pro karate, judo, taekwondo, box, kickbox, fitness a další sporty, ale je vhodné například i do dětských pokojíčků. Zámky se nerozjíždějí a drží pevně spolu, v ceně tatami jsou dva okraje. Tatami prodáváme ve třech tloušťkách. 2 cm tatami je vhodné na bojové sporty v postoji, například karate, taekwondo, thai-box nebo kickbox. 3 cm tatami je vhodné na bojové sporty typu judo, brazilian jiu-jitsu nebo mma. Jsme výhradním dovozcem tatami do čr, díky tomu Vám můžeme nabídnout nejlepší cenu a okamžitou skladovou dostupnost. Pro oddíly nabízíme individuální cenovou nabídku.

Zátěžová fitness podlaha

Tato zátěžová podložka je určena speciálně pro zatížení vyšší hmotností. Má tlumící funkci a chrání tak podlahu před poškozením a vibracemi, které jsou s používáním posilovacích strojů spojené. Je vhodná i pod kardiotrenažéry a různé druhy multifunkčních posilovacích věží. Díky jednoduchému puzzle systému do sebe všechny tyto modulární dílce zapadají a je možné tvořit libovolný tvar a velikost podložky. Tato podložka je snadno použitelná, skladná, protiskluzová a odolná proti UV záření. Podložku dodáváme v šedém barevném provedení.


Pokud máte jakékoli dotazy nebo potřebujete poradit s výběrem, neváhejte se na nás obrátit na našem telefonním čísle +420 731 590 013 nebo se přijďte poradit na naši prodejnu v Olomouci.

Výrobci
Kategorie
Nahoru
Profil
Košík

Vytvořilo FEO