Pokud jste se registrovali na našem starém e-shopu, použijte pro první přihlášení funkci Zapomenuté heslo.

Boxery a kubotany

V této kategorii nabízíme kubotany. Velkou výhodou kubotanu je jeho malá velikost a snadná přenositelnost. Můžete jej mít v kapse, kabelce nebo boční přihrádce vašeho auta. I přes malý rozměr se jedná o zbraň natolik účinnou, že v některých zemích patří do povinné výbavy policistů.

Jak správně používat kubotan?

Hlavní pravidlo, které je dobré si pamatovat, je snažit se trefit útočníka do míst, kde se kost přibližuje povrchu kůže. Výjimku tvoří páteř, zde hrozí vážné poškození, které by mohlo mít trvalé následky jak pro útočníka, tak pro Vás. Cílové oblasti jsou tedy klíční kosti, lokty, předloktí, hrudní koš nebo žebra. Na velké svalové skupiny jako jsou prsní, stehenní, trapézové a další svaly je účinek také zdrcující. V případě úderu je veškerá energie předána tělu útočníka přes malou plochu špičky kubotanu, je to jako vystřelená kulka ve Vaší pěsti. Pro případnou kontrolu stačí hrotem kubotanu tlačit na citlivé body lidského těla. 

Kubotan hliníkový *Black* FE-52MUSASHI-KUBOTAN-SILVER
1 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení