Prodejna do 22.1.2021 zavřena na základě usnesení vlády.

od do

V této kategorii nabízíme kubotany. Velkou výhodou kubotanu je jeho malá velikost a snadná přenositelnost. Můžete jej mít v kapse, kabelce nebo boční přihrádce vašeho auta. I přes malý rozměr se jedná o zbraň natolik účinnou, že v některých zemích patří do povinné výbavy policistů.

z 1 položek

Jak správně používat kubotan?

Hlavní pravidlo, které je dobré si pamatovat, je snažit se trefit útočníka do míst, kde se kost přibližuje povrchu kůže. Výjimku tvoří páteř, zde hrozí vážné poškození, které by mohlo mít trvalé následky jak pro útočníka, tak pro Vás. Cílové oblasti jsou tedy klíční kosti, lokty, předloktí, hrudní koš nebo žebra. Na velké svalové skupiny jako jsou prsní, stehenní, trapézové a další svaly je účinek také zdrcující. V případě úderu je veškerá energie předána tělu útočníka přes malou plochu špičky kubotanu, je to jako vystřelená kulka ve Vaší pěsti. Pro případnou kontrolu stačí hrotem kubotanu tlačit na citlivé body lidského těla. 

Pokud máte jakékoli dotazy nebo potřebujete poradit s výběrem, neváhejte se na nás obrátit na našem telefonním čísle +420 731 590 013 nebo se přijďte poradit na naši prodejnu v Olomouci.

Výrobci
Kategorie
Nahoru
Profil
Košík

Vytvořilo FEO